Konkursas "Pažangiausias bitynas Lietuvoje 2019"

Bitininkų draugijos konkursus organizavo iki 2019 m. birželio 1 d. ir rezultatus pristatė Lietuvos bitininkų sąjungai iki 2019 m. birželio 6 d. Atrinktus draugijose ir įrašytus į tikrinamų bitynų sąrašą komisija lankėsi vietose nuo 2019 m. birželio 8 d. iki liepos 24 d.

Per oficialų XLIII Lietuvos bitininkų šventės atidarymą Lietuvos bitininkų sąjungos prezidentas prof. Algirdas Skirkevičius supažindino su komisijos nutarimu dėl finalininkų vertinimo ir paskelbė konkurso ,,Pažangiausias bitynas Lietuvoje 2019“ nugalėtojus. Finalininkams, kurie laimėjo pirmą ir antrą vietas, įteikta Lietuvos bitininkų sąjungos konkurso „Pažangiausias bitynas Lietuvoje 2019“ pirmos, antros ir trečiosvietos laimėtojų vardinės taurės ir specialūs diplomai. Kitiems finalininkams įteikti Lietuvos bitininkų sąjungos konkurso „Pažangiausias bitynas Lietuvoje 2019“ finalininkų diplomai.

 Konkurso „Pažangiausias bitynas Lietuvoje 2019“ finalininkų diplomai išduoti: Pasvalio bitininkų draugijos nariui Židrūnui Padkauskui ir Panevėžio bitininkų draugijos nariui Zenonui Vezbergui.

Konkurse „Pažangiausias bitynas Lietuvoje 2019“
I vieta skiriama Kauno bitininkų draugijos nario Igno Karecko bitynui,
II vieta skiriama Šakių bitininkų draugijos narių Rimanto, Tautvydo ir Vytenio Vaičiūnų bitynui,
III vieta skiriama Plungės bitininkų draugijos pirmininko Donato Abručio bitynui.

Konkurso „Pažangiausias bitynas Lietuvoje 2019“ pirmos, antros ir trečios vietų laimėtojams LBS prezidentas įteikė Žemės ūkio ministro Giedriaus Surplio pasirašytas padėkas ir LBS įsteigtas vardines taures su diplomais.